LOPŠELIS – DARŽELIS
Steigėjas
Steigėjas
Draugaukime

Partneriai
Partneriai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo

 

 

Pasidžiaukime kartu

Projektas „Rudens pėdsakais“
Besibaigiant projektui „Rudens pėdsakais“ mūsų įstaigoje, vaikučius ir tėvelius kvietėme į kūrybinę laboratoriją „Oi! Tamsu, bet nebaisu“ lauko šešėlių namelyje.
Ši mokytojų iniciatyva dalyvius įgalino tyrinėti ir džiaugtis atradimais išgaunant savo atvaizdus (šešėlius), būti kūrybiškais ir fiziškai aktyviais. Vaikai slėpėsi draugų šešėlyje, o sustoję grupelėmis pastebėjo, kad gaunamas vienas didelis šešėlis arba šešėlių kompozicija. Smagiai buvo nusiteikę ne tik vaikučiai, bet ir tėveliai.
Dėkojame dalyvavusiems ir visus kviečiame pasidžiaugti sustabdytomis akimirkomis čia
Kelionė į Japoniją
“Smalsučiai” drauge su Augusto mamyte keliavo į Japoniją. Sužinojo kaip pasisveikinti bei padėkoti japoniškai, dalyvavo arbatos gėrimo ceremonijoje ir buvo labai laimingi galėdami gauti atsakymus į rūpimus klausimus apie šią tolimą tekančios saulės šalį.
Nuoširdus AČIŪ ir puikiomis akimirkomis pasidžiaukime kartu Facebook paskyroje.

Tarptautinis eTwinning projektas “Darni aplinka-įtraukiojo ugdymo(si) įgalinimas”

Įvairių patirčių gausa grupės “Žiniukai” ugdytinius lydėjo apsilankius “Senelių ūkyje”. Vaikai tyrinėjo interaktyvias knygas, rinkosi žaislines naminių gyvūnų figūrėles, kūrė gyvuliukų ūkį, konstravo aptvarus, uždaras pastoges, rūpinosi jų švara, pašaru, skirstė į atskiras šeimas, lankėsi “Šešėlių namelyje” ir ten savo rankelėmis kūrė avies, ožiuko, katinėlio bei šuniuko vaizdinius.

Užfiksuotas projekto akimirkas kviečiame žiūrėti Facebook paskyroje

Edukacinė veikla „Šiaurės šalių literatūros skaitymas vaikams“

“Žiniukai” lankėsi bibliotekoje, kur vyko edukacinė veikla „Šiaurės šalių literatūros skaitymas vaikams“ bei kūrybinės dirbtuvėlės. Klausėsi pasakėlės iš Edgar Valter knygutės “PUOKIAI” ir piešė spalvotu smėliu.

Užfiksuotas projekto akimirkas kviečiame žiūrėti Facebook paskyroje