KŪRYBINĖ DAILĖS VEIKLA
su dailės mokytoja Jolanta
,,DOVANA”
Žaidybinis piešinys – siurprizas. 🫢
Su didžiulėmis viltimis pradėjome naujus 2024 – uosius metus. 🥳 Pirmiausia, kad šiame įtampos kupiname pasaulyje mūsų šeimos būtų saugios, kad mūsų vaikai galėtų džiaugtis, kurti, augti taikoje ir laimėje spalvingai išgyvendami savo vaikystę! Taikos, ramybės, džiugių patirčių kartu su savo vaikais mes jums ir linkime! 🎄😇
Šioje dailės kūrybinėje veikloje prisiminėme praėjusias šventes, jų prasmę ir be abejo, kalbėjomės vaikams įdomia tema apie Kalėdų senelio, kurio nei vienam nepavyko namuose ,,pričiupti”, dovanas 🎅
Vaikai kūrė piešinį – lankstinį – siurprizą. ☺️ Dekoravo pieštą dovanų dėžutę, kuriai ,,atsidarius” draugai galėjo matyti, kokia dovanėlė joje paslėpta. 🤗
Tai atraktyvi, nuostabos kupina kūryba, kuri stebino savo paslaptimi ir netikėtumu. 😶‍🌫️
Parodėlės metu vaikai džiaugėsi draugų dovanomis, vieni su kitais smalsiai aptarinėjo ir pasižadėjo tokias ,,paslėptas” staigmenas sukurti savo tėveliams ir draugams. 🤗🙈
Netikėti sprendimai skatina ir lavina vaikų vaizduotę, kūrybinius gebėjimus!😏
KIMOCHIS
Jaukūs ir švelnūs žaisliukai padeda vaikams kalbėtis apie jausmus 🥰, kurie kartais būna labai painūs… Kimochis programa padeda lengviau šiuose jausmuose susigaudyti ir suprasti ne tik tai, ką vaikas jaučia šią akimirką, bet moko savikontrolės, tinkamai pasirinkti balso toną, žodžius ar kūno kalbą.
Veiklos akimirkos grupėje “Žiniukai”.
STEAM veikla
Snigo, tirpo ir vėl snigo, o mažieji “Vikruoliai” tyrinėjo, žiūrėjo iš ko susidaro sniegas, snaigė, ledo kristalai. Domėjosi, kodėl iglu daug šilčiau nei lauke, kuo sniegas ypatingas (šilumai išlaikyti ir garsui sulaikyti). O mažos pėdutės, visų skirtingos, paliko antspaudus sniege. Skaičiavo, kiek gniūžčių padarė iš pilnos dėžės sniego (39 vnt.), tiek nedaug trūko iki spėjamų (50 vnt.). Kėlė hipotezę, kad sniego gniūžtėms ištirpti reikės daugiau nei 10 valandų. O ištirpus sniegui pamatė, kad vanduo nėra toks švarus, nors ir sniegas atrodo visiškai baltas. Ištirpusį sniegą sėmė iš dėžės ir pilstė į stiklinę tarą, šitaip matuodami, kiek turi litrų vandens iš ištirpusio sniego (3,5 litro). O kad snaigės mus džiugintų ilgai, vaikai kūrė savo “žiemos snaiges”.
AČIŪ Kauno Aleksoto lopšelio/darželio bendruomenei už žvakutes, skirtas apkasų žvakių gamybai, Ukrainos kariams.
Kviečiame prisidėti ir toliau prie mūsų iniciatyvos.
Iniciatyvai talkina:
Gavėjas: VšĮ Būk geresnis
Sąskaita: LT097300010160904755
Paskirtis: PARAMA UKRAINAI

“Šviesos žiburėliai – žibintai”

“Rudens paveikslas”

“Vikruoliai” grupės vaikučių STEAM veikla “Po rudeninio medžio šakom”

Tarptautinis eTwinning projektas “Pats 1-patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau”.
Grupės “Šypsenėlės” ugdytinai tyrinėdami, aptardami, diskutuodami, ragaudami, analizuodami, skaičiuodami bei atlikdami įvairias užduotėles gvildeno temą “Derlius”