LOPŠELIS – DARŽELIS
Steigėjas
Steigėjas
Draugaukime

Partneriai
Partneriai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo

 

 

DŽIAUGIAMĖS KIEKVIENA AKIMIRKA

Dalyvaujame tarptautiniame eTwinning projekte “Darni aplinka-įtraukiojo ugdymo(si) įgalinimas”. Grupės “Smalsučiai” ugdytinių STEAM veiklos ,,Kaip paprastą dėžutę paversti nepaprasta?”.

Aleksoto padalinyje bibliotekos skaitytoja Jovita Mazina pristatė savo knygą vaikams „Kajaus ir Ateivuko kelionė į Burbuliandiją“ ir kartu su Ateivuku pravedė smagią edukaciją iš darželių atkeliavusiems mažiesiems.

 

,,Gudručiai”, ,,Čiauškučiai”, ,,Spalviukai”, ,,Žiniukai” grupių vaikai dalyvavo edukacijoje ,,Vabalų pasaulio įdomybės”. Sužinojo, kaip atsiranda drugeliai, kuo maitinasi, kur gyvena. Įspūdingo dydžio vorai, vabalai, drugeliai stebino visus. Grįžę į grupes savo įspūdžius vaikai perkėlė į piešinius.

,,Pelėdžiukai” grupės vaikai tyrinėdami, eksperimentuodami pasitelkę savo kūrybiškumą meninėse ir STEAM veiklose mokėsi spalvų įsitraukdami į spalvotą, kupiną nuotykių pasaulį!

Daugiau nuostabių  akimirkų galite pamatyti darželio Facebook   paskyroje, kurią rasite čia