LOPŠELIS – DARŽELIS

P R O J E K T A S

„SPALVINGO RUDENS GLĖBYJE“

PROJEKTO AKTUALUMAS:

Nepakankamos ugdytinių žinios apie metų laikų pokyčius gamtoje, rudens spalvų įvairovę, medžių augimo ciklą, gamtos saugojimo būtinybę.

TIKSLAI:

Plėtoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių pažintines, komunikavimo, menines bei sveikatos saugojimo kompetencijas, tyrinėjant aplinką. Suteikti vaikams kuo daugiau žinių apie rudenėjančią gamtą, atrasti rudens spalvas aplink save tyrinėjant kartu su draugais, mokytojomis, tėveliais. Mokyti vaikus suprasti gamtą, ugdyti meilę jai.

Lopšelio – darželio koridoriuose eksponuojami vaikučių meniniai kūrybiniai darbai ir foto nuotraukų paroda. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje vyksta mūsų įstaigos bendruomenės kūrybinių darbų paroda „Rudens spalvų mozaika“.

Mieli Tėveliai ir vaikučiai, kviečiame pasižiūrėti ir pasidžiaugti visų dalyvių išmone, sumanymais ir prisiminti projekto akimirkas užfiksuotas foto nuotraukose.

Projektą inicijavo grupių “Pasakaitė” ir “Žiniukai” pedagogės.