LOPŠELIS – DARŽELIS
Draugaukime

Partneriai

Olimpiečiai

Kauno Aleksoto lopšelio – darželio Olimpiečiai, kaip ir kiti 150 penkiamečių iš 26 ikimokyklinio ugdymo įstaigų dalyvavo specialiose estafetėse, kuriose išbandė septynias sporto šakas ir fizinius užsiėmimus.

Lietuvos mažųjų žaidynių finaliniuose festivaliuose jie susipažįsta su regbiu, futbolu, irklavimu, tinkliniu, piešia žvaigždžių alėjoje ir bando kuo originaliau pozuoti prie fotosienelės.

„Vaikų energija ir smalsumas įkvepia, todėl per tas dvi valandas nepavargau, o atvirkščiai – pasikroviau geros nuotaikos“, – apie dalyvavimą antrajame Lietuvos mažųjų žaidynių finaliniame festivalyje pasakojo šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas.

Lietuvos mažųjų žaidynes organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).